بدنسازی با ایزوله پروتئین وی هیلمار

بدنسازی با ایزوله پروتئین وی هیلمار و نکات مهمی که باید بدانید را در این مطلب خواهید خواند! پودر پروتئین آب پنیر به عنوان یکی از فوق العاده ترین مکمل های پروتئینی دنیا محسوب می شود که در مواقعی هم به آن سلطان پروتئین می گویند، زیرا بیش از 90 درصد آن را پروتئین زود جذب و باکیفیت تشکیل داده است.

هر کسی که قصد دریافت پروتئین به شکل گسترده را دارد، بی شک بارها اسم آب پینر یا همان پروتئین وی به گوشش خورده است.

برای آنهایی که احتمالا نمی دانند پروتئین وی چیست، باید عرض کنیم، وی در واقع یکی از دو پروتئین اصلی شیر است که طی مراحل مختلفی از شیر استخراج و فرآوری می شود.

این محصول فواید بی نظیری برای بدن دارد، اما شناخته شده ترین کاربرد آن کمک به رود عضله سازی و بهبود بافت های ماهیچه ای ورزشکاران است.

این محصول به دلیل دارا بودن بالاترین میزان غلظت اسیدهای آمینه شاخه ای یک پروتئین سازنده شناخه می شود که در بالا بردن انرژی ورزشکاران و کمک به رشد عضلات آنها یک عنصر سازنده است.

پروتیئین ها به اشکال گوناگون توسط ورزشکاران مصرف می شوند، آنها از طریق مصرف خوراکی هایی مثل گوشت، سبزیجات، دانه ها، تخم مرغ، لبنیات قابل جذب هستند، اما مکمل های پروتئینی مثل پودر ایزوله وی در ابعاد گسترده تر نیاز بدن به این ریز مغذی پرکاربرد را برطرف می کنند.

 

بدنسازی با ایزوله پروتئین وی هیلمار

 

بدنسازی با ایزوله پروتئین وی هیلمار چگونه است ؟

ایزوله آب پنیر هیلمار یکی از منابع پروتئینی برتر، کم لاکتوز و چربی محسوب می شود. این ماده که از غلظت پروتئین زیادی برخوردار است، بسیار محلول است و به راحتی توسط بدن جذب می شود. این ماده جذب مواد مغذی در خون را افزایش داده و باعث بالا رفتن رشد عضلات به شکلی حرفه ای می شود.

شما می‌دانید که برای رسیدن به اهدف بدنسازی باید به صورت منظم کار کنید. همچنین برای به حداکثر رساندن تأثیرات فعالیت‌های خود باید بدن خود را با بسیاری از مواد مغذی را تقویت کنید تا شرایط عضله‌سازی شما فراهم شود.

ایزوله آب پنیر از چندین روش برای عضله سازی بدن و سلامتی شما استفاده می کند تا بتوانید به اهداف تناسب اندام خود دست پیدا کنید.
این ماده طی تحقیقات گوناگون یکی از بهترین مکمل های شناخته شده در بازار است.

از طریق این مطالعات است که ما بهتر درک می‌کنیم که آب پنیر چه خواصی را به دنبال دارد، زیرا دارای ارزش غذایی بسیار بالا و سرشار از مزایای سلامتی گوناگون است.

ایزوله آب پنیر نوعی از پروتئین وی است که تمیز ترین و خالص ترین شکل پروتئین شیر را داراست و به طور کلی حدود ۹۰ تا ۹۵ درصد پروتئین خالص را درون خود جای داده است.

این محصول به دلیل خواص زیر برای بدنسازی فوق العاده محسوب می شود.

 

مکمل پروتئینی

 

1.منبع عالی پروتئین با کیفیت بالا

پروتئین ها در قسمت‌های مختلف بدن از جمله اندامها، تاندون‌ها، هورمون ها، آنزیم ها و پوست وجود دارند. آنها عناصر سازنده عضلات بافت استخوان ها به شمار می آیند.

یکی از نیازهای اصلی ورزشکاران خصوصاً بدنسازان و کسانی که به دنبال عضله سازی هستند دریافت پروتئین بالا است. چه بسا اگر این پروتئین با کیفیت بسیار خوبی باشد، بهتر هم می تواند نتیجه بخش باشد.

2.بدنسازی با ایزوله پروتئین وی هیلمار و کمک به کاهش وزن

پروتئین یکی از مواد مغذی مهم برای کاهش وزن محسوب می‌شود. زمانی که میزان مناسبی از این ماده را دریافت می‌کنید، متابولیسم بدن افزایش پیدا کرده و اشتها کم می شود.

این امر به شما کمک می کند بدون اینکه عضلات خود را از دست بدهید چربی بدن را کاهش دهید.

اگر چه غذاهای سرشار از پروتئین می توانند منبع خوبی برای کمک به کاهش وزن محسوب می‌شوند، اما مکمل های پروتئینی از جمله آب پنیر تاثیر گذاری فوق العاده ای در کاهش وزن و لاغری خواهد داشت.

اکثر افرادی که اقدام به کاهش وزن می کنند متاسفانه این از دست دادن چربی ها میزان زیادی از عضلات خود را از دست می‌دهند.

اما کسانی که به شکل حرفه‌ای اقدام به کاهش وزن می کند همزمان با پیروی از یک رژیم غذایی لاغری در کنار حرکات ورزشی از مکمل‌های حاوی پروتئین با کیفیت نیز استفاده می‌کنند تا کمتر دچار کاهش بافت های عضلانی شوند.

همان طور که گفتیم مصرف زیاد پروتئین می تواند متابولیسم را تقویت کند، این یعنی شما می توانید میزان بیشتری از کالری را بسوزانید.
این مسئله زمانی که با تمرینات قدرتی همراه باشد می تواند منجر به یک تناسب اندام دوست داشتنی شود، چیزی که این روزها بسیاری از افراد ماهها و سالها زمان برای رسیدن به آن صرف می کنند.

 

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد میشود  بدنسازی و پودر آب پنیر : نکات مهمی که باید بدانید!

بدنسازی با پروتئین وی هیلمار

 

3.افزایش رشد عضلات با دریافت اسید آمنیه ضروری

اسید آمینه ها در ۲۰ نمونه مختلف وجود دارند که می توانند هزاران نوع پروتئین مختلف را در بدن انسان تولید کنند.

از این ۲۰ نوع اسید آمینه، بدن توانایی تولید ۹ مورد از آنها را ندارد و این یعنی باید با مصرف برخی از غذاها و مکمل‌ها این اسیدآمینه های ضروری را دریافت کند.

از جمله این اسیدآمینه های ضروری یا شاخه دار می توان به لوسین و ایزولوسین اشاره کرد. آنها در محصولات غذایی مختلفی از جمله تخم مرغ، لبنیات و مکمل آب پنیر یافت می‌شوند.

اسید آمینه ها می توانند با تحریک سنتز پروتئین روند ساخت عضلات و ماهیچه ها را بالا ببرند.

 

4.کاهش درد عضلانی


از دیگر فواید ایزوله پروتئین وی کاهش درد عضلات پس از انجام تمرینات سخت است.

زمانی که بدنسازان به دنبال عضه سازی هستند بر اساس یک برنامه ورزشی باید از تمرینات سخت مثلاً وزنه‌برداری استفاده کنند بنابراین احساسات ناخوشایند درد در یک یا دو روز پس از انجام تمرینات اصلا غیر معمول نیست.

شواهد نشان می‌دهد که مصرف آب پنیر می تواند دردهای عضلانی را کاهش داده و آنها را به تاخیر بیندازد نین این ماده می‌تواند از آسیب‌های عضلانی جلوگیری کند.
کسانی که به میزان بیشتری از پروتئین آب پنیر استفاده می‌کنند در زمان کوتاهی می‌توانند بهبودی پس از تمرینات سخت را تجربه کنند.

 

5.بدنسازی با ایزوله پروتئین وی هیلمار و کاهش خستگی

از دیگر فوایدی که ایزوله پروتئین هیلمار می‌تواند داشته باشد کمک به خستگی ناشی از انجام ورزش است.
هر ورزشکار با توجه به شدت و مدت حرکات ورزشی شرایط محیطی، سطح تغذیه و تناسب اندام میزان متفاوتی از خستگی را تجربه خواهد کرد.

تحقیقات نشان می دهند که مصرف پروتئین با کیفیت بالا می تواند منجر به افزایش انرژی و کاهش میزان خستگی ناشی از ورزش شود.
برخی از تحقیقات هم اعتقاد دارند که این ماده می تواند منجر به بهبود عملکرد ورزشی افراد شود.

زمانی که افراد پروتئین آب پنیر با کیفیت بالا دریافت می‌کنند، می‌توانند میزان تریپتوفان که یک اسید آمینه ضروری در بدن را افزایش دهند.
این ماده در مغز به سروتونین تبدیل شده و باعث می‌شود خستگی پس از ورزش افراد کاهش پیدا کند.

 

بدنسازی با ایزوله پروتئین وی هیلمار

 

6.جلوگیری از شکست عضلات

 

استفاده مداوم از پروتئین با کیفیت می تواند از تحلیل رفتن عضلات کمک کند.

پروتئین های عضلانی به طور مستمر می‌توانند بازسازی و سنتز شوند. شکست بافت های عضلانی و تجزیه عضلات زمانی اتفاق می‌افتد که تجزیه پروتئین بیش از اندازه سنتز پروتئین رخ دهد.

پروتئین ایزوله هیلمار به دلیل دارا بودن اسید آمینه های ضروری از تحلیل عضلات جلوگیری کرده و باعث حفظ بافت های ماهیچه ای شود.

علاوه بر تمام مواردی که گفته شد پروتئین وی هیلمار به راحتی در بدن هضم می شود و از طرف دیگر نسبت به سایر مکمل ها از چربی و کربوهیدرات کمتری برخوردار است.

همچنین میزان لاکتوز در این ماده به طور کلی بسیار پایین است، بنابراین برای افرادی که به این ماده حساس هستند مکمل مناسبی محسوب می شود.