درباره ما

فروشگاه برگ سبز با دارا بودن سابقه 15 ساله در امر فروش فرآورده‌های گیاهی، گیاهان دارویی و اقلام سلامت محور در شهرقدس، با گذشت زمان و باز شدن راههای ارتباطی جدید و ظهور فناوری های نوین در زندگی امروزی و به خصوص به وجود آمدن عرصه‌های جدید تجارت، تلاش نمود تا با ایجاد بسترهای مناسب، زمینه را جهت فعالیت در فضای مجازی هموار سازد.

در همین راستا در سال 1394 با به وجود آمدن نیازهای جدید در عرصه تجارت الکترونیکی تصمیم گرفتیم که به صورت رسمی وب سایت این فروشگاه راه اندازی نماییم. تمام تلاش تیم طراحی و پشتیباتی این فروشگاه ایجاد فروشگاه مجازی با محصولات با کیفیت، تنوع فراوان و خدمات پشتیبانی قوی به منظور جلب رضایت حداکثری شما مشتریان و بازدیدکنندگان محترم بوده است.

فروشگاه برگ سبز اعتماد شما را سرمایه اصلی خود می دادند زیرا اعتماد جزء اصول اولیه یک تجارت موفق می باشد و به همین منظور همیشه تلاش کرده‌ایم تا با اطلاع رسانی دقیق و آگاهی بخشی در زمینه گیاهان و فرآورده های گیاهی، امکان خریدی آگاهانه را برای شما عزیزان ایجاد کنیم زیرا بر این باوریم که خریدی که از روی علم و اطلاع کافی باشد باعث جلب رضایت خریداران خواهد شد.

فروشگاه برگ سبز بلافاصله پس از راه اندازی و انجام تستهای نهایی اقدام به اخذ نماد اعتماد نمود و در حال حاضر دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد. با توجه به تعهد این فروشگاه جهت ارائه محصولات با کیفیت، کلیه محصولات ارائه شده در سایت فروشگاه پیش از تامین به تعداد محدود خریداری شده و از لحاظ کیفی بطور کامل بررسی میگردند و در صورت تائید کیفیت محصول نسبت به خرید کلی آن و درج مشخصات مربوطه اقدام میگردد.

ما معتقدیم وبسایتهای موفق قابل کپی هستند و چیزی که قابل کپی نیست اعتماد مشتریان است و امیدواریم شایسته اعتماد شما باشیم.