قوانین و شرایط

استفاده‌ی شما از وب‌سایت فروشگاه برگ سبز و سفارش کالا در این وب‌سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و مقررات زیر تلقی می‌شود:

خرید کالا از وب‌سایت فروشگاه برگ سبز (فروشگاه فرآورده های گیاهی سبز) بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود.

 

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

خدمات و محتویات این وب‌سایت براى استفاده‌ی شخصى و غیرتجارى بازدیدکنندگان و مشتریان عرضه شده است.

مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب‌سایت متعلق به فروشگاه برگ سبز (واقع در استان تهران، شهر قدس، خیابان طالقانی کوچه شهید مسرور خواه فروشگاه برگ سبز) است و هرگونه استفاده از این داده‌ها بدون اطلاع قبلی و اجازه‌ی کتبی مسئولین ذی‌ربط فروشگاه برگ سبز پیگرد قانونی خواهد داشت.

استفاده از محتویات وب‌سایت برگ سبز برای وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های شخصی که منافع غیرتجاری دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.

بیش‌تر اطلاعات ارائه‌شده درباره‌ی کالاهای عرضه‌شده در وب‌سایت برگ سبز برگرفته از کتابهای مرتبط یا ترجمه از سایتهای معتبر است.

فروشگاه برگ سبز درحالی که خود را به نوسازی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند، هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطای نگارشی پذیرا نیست.

اطلاعات ارائه‌شده ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند یا حذف شود. از آن‌جایی که خطای انسانی تیم وب‌سایت در ورود اطلاعات بر روی وب‌سایت برگ سبز امکان‌پذیر است، برگ سبز مسئولیت صحت کامل اطلاعات ارائه‌شده را بر عهده نمی‌گیرد.

کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب‌سایت فروشگاه برگ سبز مقاصدی خارج از دریافت اطلاعات فنی یا سفارش اینترنتی کالا دنبال نکنند.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم هستند اطلاعات صحیح و کامل خود را در وب‌سایت درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست سفارش و تحویل به‌موقع آن خواهد شد.

فروشگاه برگ سبز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کارکرد وب‌سایتش، که ممکن است ناشى از عوامل خارج از توانایی مدیریت این وب‌سایت (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و موارد مشابه) باشد، ندارد.

فروشگاه برگ سبز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات سایت‌هایی که ارتباط به آن‌ها به واسطه‌ی آگهی و یا لینک در وب‌سایت برگ سبز شکل می‌گیرد، ندارد.

تمام ابزاری که در وب‌سایت برگ سبز با هدف ارتباط با مشتریان به‌کار گرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با سفارش کالا باشد.

فروشگاه برگ سبز هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام‌های کاربران نمی‌پذیرد.

نظرات و پیام‌های کاربران پس از تائید مدیر وب‌سایت، برای اعلان عمومی، درج خواهند شد.

تمام شرایط و خدمات وب‌سایت فروشگاه برگ سبز بر مبنای آخرین سیاست‌های این فروشگاه شکل گرفته و ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

ارتباط الکترونیکی فروشگاه برگ سبز با کاربران فقط از طریق دامنه‌ های EBARGESABZ.IR و GREENHERB.IR شامل وب‌سایت، پست الکترونیکی، وبلاگ و موارد مشابه) برقرار شده، و فقط با استفاده از آدرس پست الکترونیکی‌ای که کاربران در سایت درج کرده‌اند صورت می‌پذیرد.

در صورت لزوم ارتباط تلفنی یا پستی نیز، این ارتباط با تلفن‌ها و آدرس‌های اعلام‌شده توسط کاربر برقرار می‌شود.

فروشگاه برگ سبز به هیچ وجه اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

© مالکیت معنوی محتویات وب‌سایت برگ سبز شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به فروشگاه برگ سبز است.
© کلیه حقوق محفوظ است. ۱۳۹۴ هجری خورشیدی

ارتباط مستقیم با کاربران
فروشگاه برگ سبز به‌دنبال رضایت کامل مشتریان خود است. اگر به هر دلیلی نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً با پرکردن و ارسال فرم پیشنهاد و انتقاد دلیل ناخرسندی خود را به فروشگاه برگ سبز اطلاع دهید.

ضمناً کاربران گرامی می‌توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش‌های خود را به یکی از روش‌های ذکرشده در بخش تماس برای برگ سبز ارسال و در اولین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش کالا
از نظر حقوقی، در معاملات وب‌سایت برگ سبز، فروشگاه برگ سبز یا نماینده‌ی رسمی آن به‌عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش‌دهنده به عنوان خریدار تلقی می‌شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می‌گیرد که کاربر خریدار آن را در وب‌سایت فروشنده ثبت کرده است.
فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و نحوه‌ی ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می‌رساند.
چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولین ساعت اداری روز بعد آغاز می شود.
در هر زمان که خریدار با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سایت شود در قسمت سفارش‌ها قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی سفارشات خود و وضعیت هر سفارش است.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش‌داده‌شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه‌ی مالیات‌ها و عوارض قانونی فروش خواهد بود.

تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می‌شود، هزینه‌ی ارسال، کادوپیچی و بیمه‌ی کالا خواهد بود.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر خریدار در وب‌سایت فروشنده ثبت شده و فروشگاه برگ سبز به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا (از جمله هزینه‌های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد.

در صورت عدم حضور خریدار در مکان و زمان تعیین‌شده، فروشنده هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

البته در صورت استفاده از خدمات شرکت پست ایران، کالا در ساعات اداری تحویل می‌شود و انتخاب زمان تحویل بر عهده‌ی خریدار نیست.

محدوده‌ی شهر تهران عبارت است از: حکیمه (شرق)، سوهانک (شمال‌شرق)، افسریه (جنوب‌شرق)، بزرگراه آزادگان (جنوب و جنوب‌غرب)، بزرگراه همت تا دریاچه‌ی چیتگر و جاده‌ی مخصوص کرج تا آزادشهر (غرب). امکان ارسال کالا با پیک به کلیه‌ی بخش‌های شهر تهران وجود دارد.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده‌ی او است، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه‌ی دریافت کالا، رضایت خود را از نوع و/یا تعداد و سلامت کالا ابراز می‌نماید.

  • بروز مشکلات ناشی از سهل انگاری شرکت پست در ارسال و تحویل کالا (تاخیر در تحویل، دریافت وجه اضافی از مشتری، پارگی کارتن، له شدگی بسته، باز شدن بسته ها (بعلت بازرسی حراست پست) و مواردی از این دست) از حیطه مسئولیت و توانایی فروشگاه خارج است و بنابراین تامین و پرداخت هزینه های مربوط به اینگونه موارد به عهده فروشنده نمیباشد
  • هرگونه نقص و یا عیب بایستی در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه برگ سبز اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی، کالا با مسئولیت فروشگاه برگ سبز جایگزین می‌شود. در صورت گذشت بیش از ۲۴ ساعت از زمان دریافت کالا، اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.

  • مرجوعی کالا با شرایط و قوانین زیر امکان پذیر میباشد
  1. در صورتی که کالا معیوب، آسیب دیده، فاسد، تاریخ مصرف گذشته یا مغایر با توضیحات محصول در سایت باشد مشتری میتواند حداکثر تا 1 روز پس از دریافت محصول نسبت به عودت یا هماهنگی برای عودت آن محصول اقدام نماید. در این صورت کلیه هزینه های مربوطه به عهده فروشنده میباشد
  2. در صورتی که به هر دلیلی که خارج از  موارد مندرج در بند 1 باشد (به عنوان مثال عدم امکان استفاده از محصول به دلیل طعم نامناسب، حساسیت به محصول و …) و خریدار پس از دریافت محصول از استفاده از آن منصرف شود میتواند حداکثر ظرف مدت 1 روز پس از دریافت محصول نسبت به عودت یا هماهنگی برای عودت آن محصول اقدام نماید. در این صورت هزینه محصول پس از کسر 10% از مبلغ فاکتور به علاوه هزینه ارسال کالا در حساب مشتری کارسازی میگردد
بدیهی است طعم محصول، حساسیت به محصول و مواردی از این دست میبایست پیش از خرید توسط خریدار بررسی گردد و لذا فروشگاه مسئولیتی در قبال چنین مشکلاتی نخواهد داشت

 

 

هرگونه نقص و یا عیب بایستی در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا به فروشگاه برگ سبز اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی، کالا با مسئولیت فروشگاه برگ سبز جایگزین می‌شود. در صورت گذشت بیش از ۲۴ ساعت از زمان دریافت کالا، اعتراضی پذیرفته نخواهد شد

خریدار موظف است مبلغ قابل پرداخت را هنگام تأئید سفارش بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین‌شده، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری کند و سفارش را فسخ نماید

نسخه‌ی1 ، آخرین تغییرات: خرداد ۱۳۹۴ هجری خورشیدی