پودر آب پنیر از کجا بخرم؟

پودر آب پنیر را از کجا بخریم؟ سوالی که ممکنه از برای عده ای پیش آید و به فکر خرید پورد آب پنیر باشند.همانطور که می دانید پودر آب پنیر برای بدنسازی  مفید است و کاربرد زیادی دارد. ورزشکاران و بدنسازان برای تقویت عضلات و افزایش حجم ماهیچه ها از پودر آب پنیر استفاده میکنند. پودر آب پنیر در بدنسازی از مکمل های محبوب است اما نگرانی که همیشه درباره مکمل ها وجود داشته اصل و تقلبی بودن آن ها است. بنابراین بسیار مهم است که شما پودر آب پنیر را از یک محل معتبر تهیه کنید که خیالتان از اصل بودن آن راحت باشد. در ادامه به شما راهنمایی هایی در زمینه خرید پودر آب پنیر ارائه می کنیم. با فروشگاه برگ سبز همراه باشید.

در زمان خرید پودر آب پنیر باید به چه مواردی توجه کرد؟

پودر آب پنیر خوب از شیر با کیفیت و ارگانیک تهیه می شود. از مهم ترین نکاتی که در زمان خرید پودر آب پنیر باید در نظر داشته باشید کیفیت، مرغوبیت و درصد پروتئین آن است. درصد پروتئین موجود در پودر آب پنیر می تواند از 30 درصد تا 90 درصد متغیر باشد. همچنین پودر آب پنیر انواع مختلفی دارد که شما باید این موضوع را در هنگام خرید در نظر داشته باشید.

پودر آب پنیر شامل سه نوع کنسانتره، ایزوله و هیدراته می باشد. نوع کنسانتره مقدار کمی چربی و کربوهیدرات دارد و مقدار پروتئین آن نیز متغیر است.

نوع ایزوله دارای حداقل مقدار چربی و لاکتوز بوده و پروتئین بیشتری نسبت به کنسانتره دارد.

نوع هیدراته نیز به خاطر داشتن سرعت جذب بالا معروف است. شما باید بر اساس اهدافی که از مصرف پودر پروتئین دنبال می کنید یکی از این موارد را انتخاب کنید.


مرتبط بخوانید :


پودر آب پنیر را از کجا بخریم

خواص پودر آب پنیر در بدنسازی موجب شده است که ورزشکاران به فکر خرید آن باشند.روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آن ها پودر آب پنیر را تهیه کنید. علاوه بر فروشگاه هایی که این محصول را ارائه می دهند، فروشگاه های اینترنتی نیز وجود دارند که می توانید از آن خرید کنید. اگر نمی توانید در اطراف محل زندگی خود پودر آب پنیر را تهیه کنید، خرید اینترنتی راهکار خوبی برای شما خواهد بود.

مطالعه این مطلب به شما پیشنهاد میشود
میانوعده رژیمی : 15 دستور سریع و مناسب ورزشکاران!

عطاری ها

یکی از مراکزی که پودر آب پنیر عرضه می کنند، عطاری ها هستند. پودر آب پنیر توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می شود. شما می توانید این پودر را در بسته بندی هایی با حجم های مختلف تهیه کنید. برخی از برندها در بسته بندی هایی با حجم زیاد مانند 25 کیلوگرمی این محصول را ارائه می کنند. عطاری ها برای راحتی خریداران آن را در بسته بندی های کم تر به فروش می رسانند.

 

راهنمای جامع و کامل خرید پودر آب پنیر

داروخانه

شما می توانید پودر آب پنیر را از داروخانه ها نیز تهیه کنید. محصولات ارائه شده در داروخانه ها از برندهای معتبر ارائه می شوند و کیفیت خوبی دارند.

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی نیز وجود دارند که پودر آب پنیر را به فروش می رسانند. اما شما باید هنگام خرید پودر آب پنیر حتما توجه داشته باشید که فروشگاه معتبر باشد و محصول ارائه شده نیز کیفیت و مرغوبیت خوبی داشته باشد. در ادامه به شما یک فروشگاه اینترنتی معتبر معرفی می کنیم که می توانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید.

سایت برگ سبز بهترین فروشگاه اینترنتی فروش پودر آب پنیر

فروشگاه اینترنتی برگ سبز از بهترین فروشگاه های اینترنتی در زمینه فروش مکمل های ورزشی است. این فروشگاه پودر آب پنیر را نیز ارائه می کند. پودرهای ارائه شده در فروشگاه برگ سبز از برندهای معتبری مانند هیلمار، ولاک، آلیندا، لین و … می باشد.

این محصولات کیفیت فوق العاده ای دارند و با قیمت مناسبی نیز به فروش می رسند. پودر آب پنیر در بسته بندی هایی با حجم های مختلف عرضه می شود. با مراجعه به لینک زیر می توانید همه محصولات را مشاهده کنید.


لینک های مرتبط:


نیاز به مشاوره در خصوص مکمل های ورزشی و خرید آنها را دارید؟!

این محصولات را می توانید با کیفیت اصلی از فروشگاه برگ سبز تهیه کنید.

برای تهیه با ما تماس بگیرید ۹۳ ۴۵ ۹۱ ۷۷ – ۰۲ ۲۲ ۸۱ ۴۶ (۰۲۱) –  3022756 (0912) ا از فروشگاه آنلاین خرید کنید!

آرزومند سلامت شما هستیم.